سئو

خدمات سئو

از ۲ میلیون تومان

ما در گروه انکامت بر اساس تجربه چندین ساله در زمینه ی بهینه سازی و سئو سایت و با تکیه بر دانش روز افزون خود ، آماده ی ارائه ی خدمات لازم به متقاضیان هستیم. با بررسی و آنالیز سایت شما وضعیت آن را از لحاظ سئو بررسی کرده و راهکارهای لازم برای افزایش بازدید و مطابقت آن با اصول استاندارد را در قالب پلن هایی با مدت زمان و هزینه مشخص شده ارائه خواهیم داد. اساس کار ما بر مبنای کلمات کلیدی مرتبط با موضوع کسب و کار شماست که بیشترین میزان جستجو توسط کاربران اینترنتی را داشته اند .

 
لیست خدمات سئو

مناسب برای کسب و کارها

جهت ثبت درخواست سئو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بهینه سازی

استاندارد سازی

سئو داخلی

بک لینک

خدمات سئو​ انکامت

پرسش های متداول

بهینه سازی

بهینه سازی سایت ، مجموعه اقدامات و تکنیک هایی است که موجب استاندارد سازی صفحات و در نهایت بهبود سرعت بارگذاری سایت می شود که شامل :
1- فشرده سازی کدهای سایت (CSS و JS)
2- بهینه سازی عکس های سایت (حجم عکس ، ALT ، طول و ارتفاع )
3-بررسی کدهای inline سایت
4- بررسی لینک های شکسته
5-بومی سازی کدهای خارجی (اختصاصی)
6-نصب و راه اندازی cdn (اختصاصی )

استاندارد سازی
رعایت اصول کد نویسی در طراحی سایت و رعایت استاندارد ها در کد نویسی این اطمینان را به شما می دهد که سایت شما ، در تمامی مرورگرها به خوبی نمایش داده می شود و در نتایج موتور های جستجو گر مانند گوگل ، یاهو ،… جایگاه بهتری را کسب می کند.
سئو خارجی
سئو خارجی یا Off Page یکی دیگر از انواع اقدامات لازم برای بهینه سازی و سئو سایت می باشد و به مجموعه ی کارهایی که خارج از صفحات سایت صورت می گیرد گفته می شود. هدف اصلی این کار دریافت لینک از سایر سایت های مرتبط معتبر ( که اصطلاحا بک لینک گفته می شود) و همچنین شبکه های اجتماعی می باشد که علاوه بر افزایش اعتبار در نزد موتورهای جستجو از جمله گوگل ، موجب هدایت کاربران اینترنتی به سمت سایت شما نیز خواهد شد که باعث افزایش سئو سایت می شود. در نهایت سئو خارجی موجب افزایش بازدید از سایت می گردد. باید به این نکته توجه داشت که از طریق روش های صحیح و مطابق با یک برنامه ریزی درست می توان off page را برای بهینه سازی یک وب سایت اعمال کرد. به وجود آوردن لینک های خارجی ( بک لینک ) به صفحات مهم یک سایت ، نیازمند آگاهی از روش های انجام این کار می باشد به گونه ای که موجب اسپم شدن سایت شما نگردد و از طریق سئو سایت خارجی می توان نتایج مثبتی را در رتبه بندی گوگل کسب نمود.
 
سئو داخلی
یکی از اقداماتی که در پروسه ی بهینه سازی وب و سئو سایت صورت می گیرد اصطلاحا سئو داخلی یا On Page نامیده می شود و در واقع شامل مجموعه کارهایی است که از طریق اعمال تکنیک هایی خاص منجر به استاندارد سازی عناصر و ساختار یک صفحه ی وب خواهد شد . تمامی عناصر موجود در یک صفحه ائم از کدها، تگ های استفاده شده ، عناوین، محتوای متنی، تصویری، لینک های داخلی و غیره نیازمند اعمال سئو داخلی می باشند تا علاوه بر برخورداری از استانداردهایی که مورد توجه ربات های خرنده ی گوگل می باشند، برای بازدید کنندگان نیز جذابیت لازم را داشته باشد. سئو داخلی یا onpage در ابتدای شروع هر یک از پروژه ها لازم است اعمال شود و مدت زمان اجرای آن بستگی به نوع وب سایت و ملزومات آن خواهد داشت .
 
بک لینک