سایت سفارشی

خدمات طراحی وبسایت

از ۳۶ میلیون تومان

نام سرویس : سفارشی

نکته مهمی که باید در این بخش به آن اشاره شود این است که سامانه های مختلف با هدف یکسانی طراحی نمی‌شوند. در واقع هر یک از وب سایت‌هایی که در حال حاضر شاهد فعالیت آنها در فضای مجازی هستیم کارآیی و هدف بخصوصی را به خود اختصاص داده‌اند. بدیهی است که کسب‌وکارهای گوناگون با یکدیگر تفاوت داشته و به همین دلیل برخی از کسب‌وکارها نیاز دارند که طراحی سایت برای آنها به صورت حرفه‌ای‌تری انجام شود. از همین رو قیمت انجام کار برای این دسته از کسب‌وکارها بالاتر بوده و مشتریان باید هزینه‌های بیشتری را جهت بهره مندی از خدمات طراحی چنین سایتی هایی تقبل کنند.

ابتدا باید مشخص شود که شما یک سامانه فروشگاهی می‌خواهید یا سامانه شرکتی. مسلما هزینه سامانه فروشگاهی نسبت به سامانه های شرکتی بالاتر است زیرا برای این نوع از سایت ها علاوه بر امکانات معمولی سایت باید از پلاگین‌ها و ماژول‌های فروشگاهی هم استفاده شود.

 

طراحی سایت سفارشی​

مناسب برای کسب و کارها

جهت درخواست رزرو وقت طراحی سایت و یا مشاوره رایگان کارشناسان حرفه‌ای ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی گرافیکی اختصاصی

امکان سفارشی سازی و ارتقا

راعایت کامل اصول سئو

مدیریت آسان محتوا بدون دانش فنی

هدیه انکامت

ثبت یکساله دامنه (com.) و یا (ir.) بنام خریدار

تمامی پکیج های طراحی وب سایت

شامل این خدمات هستند

طراحی کاملا واکنشگرا ( ریسپانسیو )

سازگاری با همه سایزهای نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، تبلت و لپ تاپ – نمایش مناسب سایت در طیف وسیعی از مرورگر های جدید و قدیمی انعطاف پذیری بالا و کارآمد.

بهینه سازی موتورهای جستجو

این روش صفحات وب سایت شما را برای کسب نتایج بهتر در جستجوی گوگل یا سایر موتورهای جستجو بهینه می کند.

طراحی با آخرین تکنولوژی روز

کد نویسی استاندارد بر اساس آخرین تکنولوژی طراحی کاملا اختصاصی صفحات قابلیت بروزرسانی و امنیت بسیار بالا و سرعت بارگزاری بالا.

پشتیبانی، حتی روزهای تعطیل

تیم پشتیبانی ما در تمام روزهای هفته از ساعت 9 تا 22 و در تعطیلات از ساعت 9 تا 17، از طریق سایت، ایمیل و تلفن پاسخگوی شماست.

آیا بعد از تحویل سایت کار کردن با آن را هم آموزش می دهید؟

بله، برای هر سایت  یک فیلم آموزش فارسی جامع آماده شده که در اختیار شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر این میتوانید از خدمات پشتیبانی ما نیز استفاده نمایید