تازه های تکنولوژی

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای طراحی‌ سایت

📅 ۲۵ آذر ۱۴۰۲ 👤 انکامت 📁 هوش مصنوعی 

در چشم انداز دیجیتال امروزی، کم‌ تر کسب‌ و کاری را پیدا می‌کنید که ‌سایت نداشته باشد؛ استفاده ازهوش مصنوعی برای طراحی‌ سایت کار شما را بسیار سرعت می‌بخشد، بنابراین تکنولوژی برای طراحی سایت می‌تواند برای بسیاری از کسب‌ و کارهای کاربردی باشد. درادامه این مقاله از انکامت به بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی ‌سایت خواهیم پرداخت.

سرویس GitHub Copilot به‌عنوان موتور هوش مصنوعی برای برنامه‌نویسان شناخته می‌شود. این هوش مصنوعی با استفاده از OpenAI Codex برنامه‌نویسی میکند و فرمان‌های شما را تبدیل به کد برنامه‌ نویسی می‌کند و کدهای پیشنهادی را برای شما اماده می‌کند تا برای طراحی و کدنویسی ‌سایت خود استفاده کنید. معمولا این هوش مصنوعی به صورت یک افزونه قابل استفاده است که باید درون ویرایشگر کدنویسی خود نصب کنید. این افزونه با اکثر ویرایشگرها مانند Visual Studio Code، Visual Studio، JetBrains IDEs و Neovim سازگاری دارد. البته، برخی از کدهای پیشنهادی این هوش مصنوعی همیشه کامل نیستند. منطق این هوش مصنوعی برپایه کدهایی است که از مخازن عمومی استخراج شده است؛ بنابراین، بهتر است قبل از استفاده آن‌ها را مورد آزمایش قرار دهید. این هوش مصنوعی رایگان نیست و اشتراک آن از ماهی ۱۰ دلار آغاز می‌شود.

همانطور که میدانید یکی از مراحلی که در طراحی سایت کار دشواری تلقی میشود ثبت دامنه است . اما با ورود هوش مصنوعی به دنیای دیجیتال امروزی تنها با وارد نمودن چند کلمه، و ایده این هوش مصنوعی پیشنهادات خود را برای نام دامنه ‌سایت به شما ارائه می دهد. همینطور با استفاده از این ابزار کلیدی رایگان میتوانید در کنار ایده گرفتن برای نام دامنه از موجودی دامنه‌ها نیز مطلع شوید. لازم به ذکر است که هوش مصنوعی DOMAIN WHEEL تمامی دامنه‌های موجود را نمایش میدهد به جز دامنه .ir که شما باید شخصا برای استعلام این دامنه اقدام کنید.

با استفاده از هوش مصنوعی lexica که از موتور Stable Diffusion استفاده میکند، همه می‌توانند با فناوری تولید عکس با هوش مصنوعی، تصاویری زیبا و فوق‌العاده‌ای تولید کنند. این هوش مصنوعی بسیار کاربردی است برای طراحان سایت که میتوانند انواع تصاویری که کپی رایت نیستند را تولید و در سایت استفاده کنند. برای استفاده از این هوش مصنوعی کافیست یک دستور را وارد کنید و روی دکمه generate کلیک کنید. شما همچنین می‌توانید پارامترهای مدل مثل طول و عرض را تغییر دهید. استفاده از این ابزار هوش مصنوعی رایگان میباشد.

با این هوش مصنوعی شما میتوانید به راحتی قالب سایت تولید شده در فتوشاپ را به کدهای HTML و CSS تبدیل کنید. این ابزار به کسانی که اشنایی به کد نویسی ندارند کمک میکند که برای طراحی سایت طرح مورد نظر خود را به این ابزار بدهند و در قالب HTML و CSS تحویل بگیرند. البته لازم به ذکر است که برای کامل نمودن قالب تحویلی نیاز است تا اصلاحاتی بر روی آن انجام شود و کدهایی همچون کدهای JavaScript و فریم‌ورک‌ها را به آن افزود. این هوش مصنوعی برای شروع رایگان است و بعد پلن های ماهانه از 5 دلار دارد.

هوش مصنوعی Screpy می‌توانید ‌سایت ساخته شده شما را ازنظر فنی بررسی کند. از جمله بررسی SEO و رهگیری دریافت رتبه، بررسی Syntax، بررسی Uptime، بررسی سرعت صفحات، و مواردی دیگر. لازم به ذکر است که این هوش مصنوعی رایگان نیست و حداقل ماهانه ۲٫۵ دلار در نسخه پایه به‌شرط خرید دوره یک ساله هزینه دربر خواهد داشت.

خدمات انکامت
آخرین مقالات
شبکه های اجتماعی
5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها